ECLESIO RAMOS BAND- SAMBA & LATIN JAZZ

EcoART Albania
Organizon
Live Music Events on the Boat
Datat:

9 Qershor: (ALL IN Band – JAZZ, FUNKY & SWING NIGHT)
22 Qershor: (ECLESIO RAMOS BAND- SAMBA & LATIN JAZZ)
14 Korrik 2018: HOT CLUB TIRANA (VALIN QERIMAJ)- GIPSY JAZZ

(to be continued…) @ Mrekullite e Bredetit të Vlorës
Ready for the Art of Living?

Pas Eksperiences Unike qe perjetuam te gjithe bashke vitin e kaluar, EcoART Albania eshte shume e lumtur tju mirepres serisht ne Eventet e muzikes Live mbi Anije.

Heren e shkuar Shijuam muziken fantastike Blues & Jazz ne nje atmosfere krejt unike te rrethuar nga njerez te veshur ne te bardha dhe plot sharm e klas qe cdo kush do i kishte zili. Siper ne Anije, ne sfond dritat e bregdetit, Rum & Vere, buzeqeshje, Energji pozitive, shpirt aventurjer, Destinacioni nen drejtimin e kapitenit, maestrot duke luajtur tinguj shpirti, mund te kthehej lehtesisht ne nje inskenim filmi te suksesshem!
Si Pirate te vertet do te çajmë Detin nderkohe qe kercejme, shijojme muziken Jazz-Funky-Swing, Pijme dhe kalojme momente te pa harrueshme sërish me po atë vrull për t’u dhuruar emocione pa fund atyre që ishin dhe atyre që do të bëhen pjesë për herë të parë e kësaj maratone plot tinguj e ngjyra Jete. Nese jeni dashamires te vertete te MUZIKES keto mbremje do te ngulitet ne kujtesen tuaj artistike per gjithnjë.

Imbarkimi ne Anije si perhere (Ora 19:00) tek Porti i Vlores, Hyrja e Jahteve perbri Hotel ‘Internacional’

KODI I VESHJES: Te pershtatur kultures Jazz-Funky-Swing (Vitet 1920-1950) Tregohuni kreativ – buzqeshini kameras 🙂

Info dhe kontakt mbi biletat:
Email: Info@ecoart.al
Tel: +355694442218

Spread the Love!

EasyPay
Emri*
Mbiemri*
Email*
Telefon*
Sasia*